Trénink Cunovo (SK)

30.01.2011 11:16

(CZ) Zima je dlouhá a už se moc těšíme na sezonu. Přijali jsme tedy pozvání dělat sparing partnery na licenční běhy v rámci tréninku v Cunove. Šiška měla lehké střevní potíže, tak zůstala doma. Její roli zdatně zastoupily holky Bri a Kališ.

Kališ nás moc potěšila a předvedla, že byť bez licence, běhá jak o život. Je vidět, že je ještě mladá a že potřebuje nabrat zkušenosti, ale jinak se domníváme, že se rozhodně neztratí.

Bri předvedla dva standardní běhy. U ní máme pocit, že bude asi lepší na dostihy, ale zatím jsme to nezkusili, takže se uvidí.

Strávili jsme zde moc příjemné dopoledne a dobře se pobavili. Stejně tak i pejsci se proběhli a už teď se těšíme na další akce ...

Za fotky a společnost bychom také chtěli poděkovat Renatě a její Gordonce Isis!

 

(EN) The winter is long and we hardly waiting for the season begining. We accepted an invitation for the our dogs to be a sparing partners for the licence runs during the trining in Cunovo. Šiš had light intestinal problems, so she stayed home. Her role was taken over by our Bri and Kališ.

Kališ made us very proud of her. She have no licence still but she proved that she can gain it easily. We can see that she is young and needs more experience still. But we feel that she is going to be very good in it.

Bri showed two standard runs. We feel that she might be better in races, but still, who knows, we'll see.

We enjoyed the forenoon very much together with our dogs and friends. Also the dogs enjoyed running in snow. We liked it much ...

We want to thakns for pleasant company and photos to Renata and her Gordon Isis!

Trénink Cunovo (SK)

randir © 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode