My true love? Borzois! :)

Novinky / News

18.04.2011 15:52

Dostihový trénink / race training - Lednice (CZ)

Tak jsme byli se všema holkama na dostihovém tréninku v Lednicích. Nejprve jsme zkoušeli pro každou sólo a ve druhém kole pak dva dvouběhy. Všechny...
08.04.2011 10:21

Nové počítadlo / New counter

Tak a máme nové počítadlo s vlaječkami ;) So, we have a new counter, with flags ;)
30.01.2011 11:16

Trénink Cunovo (SK)

(CZ) Zima je dlouhá a už se moc těšíme na sezonu. Přijali jsme tedy pozvání dělat sparing partnery na licenční běhy v rámci tréninku v Cunove. Šiška...

 

A jak to u nás vypadá , můžete vidět na následujícím odkazu v galerii ...

And if you want to see how it goes in our kennel just follow the link to the galery ...

 

Vítejte na našem psím webu :)

V roce 2008 jsme si pořídili prvního společného Barzoje a to byl bod, kdy se začala psát tato historie. Tímto prvním Barzojem je fenka Felicity Esme Silent Enigma a hlavně díky jejím úspěchům na poli sportovním jsme teď tam, kde jsme a děláme to, co děláme. Nebyl to náš první pes ... Erika začala velmi brzo, ale vždy jen jako majitel domácího mazlíčka. Ve skutečnosti již měla doma jednoho Barzoje v 70-tých letech minulého století. 

Zajímají Vás naše novinky?

Pokud byste chtěli být vždy hned informováni o přidání novinek, akcích do kalendáře a tak dále, stačí si stáhnout moje RSS kanály :)

Zbyšek & Erika

 

Welcome to our dog web :)

We bought our first common Borzoi in 2008 and it is the starting point of this history. Thanks mainly to our first female Felicity Esme Silent Enigma and her sport success we are where we are now and do what we do. She was not our first dog … Mainly Erika began very soon, but she had the dogs as home sweethearts always. In fact she had a Borzoi once back in the 70's as well.

Are you interested in our news?

If you would like to be immediatelly informed of any news, just download the rss channels :)

Zbyšek & Erika

randir © 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode